Tayna shfaqet seksi në Munchen - Gazeta Express

Ballina

Gazeta Express

02/12/2019 19:42

Tayna shfaqet seksi në Munchen

Ballina

Gazeta Express

02/12/2019 19:42

Reperja Tayna duket se nuk e ka problem që të jetë seksi edhe në udhëtimet e saj

Këngëtarja, e cila kishte anuluar dhe ka mbajtur disa koncerte për shkak të viktimave në Shqipëri është parë në një shëtitje të saj në Munchen.

Ajo ka qenë e veshur me një veshje interesante, një fund të shkurt dhe çizme ku dominonte ngjyra e kaltër, rozë dhe e kuqe.

Ndryshe, këngëtarja kosovare ka pasur një vit shumë të sukseshëm pasi që ka krijuar disa hite, të cilat kanë thyer edhe kufijtë e Kosovës. /GazetaExpress/