Tayna shfaqet e mahnitshme në setet e fundit të fotove - Gazeta Express
string(54) "tayna-shfaqet-e-mahnitshme-ne-setet-e-fundit-te-fotove"

Yjet

Gazeta Express

02/05/2022 23:20

Me i fundit

Tayna shfaqet e mahnitshme në setet e fundit të fotove

Yjet

Gazeta Express

02/05/2022 23:20

Reperja dhe këngëtarja Tayna është shfaqur tepër seksi në setet e fundit fotografike

Këngëtarja është duke u përgatitur për ta hapur sezonin e saj për verë dhe fotot ekzotike janë prioritet.

Lexo Edhe:

Ajo ka disa ditë që është duke u përgatitur për të realizuar një videoklip të ri, për të cilin është thënë se është bashkëpunim me një këngëtar tjetër.

Gjatë ditës së djeshme reperja ka ardhur e veshur vetëm me pak veshje dhe gjatë fotosesionit ajo tregon asetet e saj seksi.

“Shija so e njëjtë edhe receptin me ditë” dhe “Tayna i kill kto”, kanë qenë përshkrimi i reperes për fotografi, e që mund të jetë ndonjë rresht i këngës së saj më të re, e që duket edhe kësaj here ajo ka zgjedhur “kunja” për kolegët e saj të estradës. /GazetaExpress/