Tayna prezanton “Teket” - Gazeta Express
string(21) "tayna-prezanton-teket"

Muzike

Gazeta Express

07/10/2022 1:41

Tayna prezanton “Teket”

Muzike

Gazeta Express

07/10/2022 1:41

Këngëtarja Tayna ka sjell një këngë të re për fansat e saj

Ajo ka qenë tepër aktive në këtë vit me këngët e saj.

E për këtë vjeshtë, Tayna ka sjell një këngë simpatike me titull “Teket”, që është një këngë me tekst dhe melodi të vetë Taynas kurse kënga është punuar nga Çelik Lipa.

“Teket” u dha premier para pesë ore dhe deri tani duket se është pritur mirë nga fansat e këngëtares, teksa kënga ka një klip tepër futuristik. /GazetaExpress/