Tayna po “karikohet” për verë - Gazeta Express
string(27) "tayna-po-karikohet-per-vere"

Muzike

Gazeta Express

12/04/2023 21:14

Tayna po “karikohet” për verë

Muzike

Gazeta Express

12/04/2023 21:14

Këngëtarja Tayna duket se është duke i mbushur “bateritë” për sezonin e verës

Këngëtarja dhe reperja vazhdimisht poston detaje të projekteve të saja dhe këtë ka lënë të kuptohet edhe nga postimi i fundit që ajo ka bërë dje në story në Instagram.

Lexo Edhe:

“Shumë surpriza po vijnë…Mezi pres t’i ndajë me ju. Projektet e ardhshme janë ‘flakë’. S’di a jeni gati”, ka shkruar ajo.

Deri me tani është thënë se një nga këto projekte të Taynas është ai me reperin Buta, por ajo ka premtuar edhe më shumë të tilla, e të cilat do të publikohen me siguri pak para fillimit të sezonit të verës. /GazetaExpress/