Tayna përsëri me risi - Gazeta Express
string(21) "tayna-perseri-me-risi"

Yjet

Gazeta Express

27/06/2022 19:40

Tayna përsëri me risi

Yjet

Gazeta Express

27/06/2022 19:40

Reperja dhe këngëtarja Tayna ka bërë një paralajmërim të radhës

Tayna këtë vit është shumë më shumë aktive në karrierën e saj, pasi që nuk ishte e tillë sa ishte pandemia dhe për këtë ajo ka paralajmëruar se do të sjellë diçka të re për fansat e saj.

Lexo Edhe:

“5000 komente dhe nesër ju kallxoj ni lajm surprizë”, ka shkruar ajo poshtë fotografisë.

Kujtojmë së para 10 dite Tayna ka sjell një këngë bashkëpunim me Butrint Imerin dhe Mozzik, këngë e cila ka kaluar 10.7 milionë klikime. /GazetaExpress/