Tayna paralajmëron lansimin e këngës të enjten - Gazeta Express
string(46) "tayna-paralajmeron-lansimin-e-kenges-te-enjten"

Tayna paralajmëron lansimin e këngës të enjten

Muzike

Gazeta Express

10/05/2022 22:48

Reperja dhe këngëtarja Tayna me anë të një postimi në Instagram ka paralajmëruar këngën e saj të re këtë të enjte

Ashtu siç është paralajmëruar, kënga e saj e re është një bashkëpunim i saj i ri me Gesko.

Lexo Edhe:

Kënga quhet “S’du me ni” dhe nga skenat e para duket një këngë me ritme verore.

View this post on Instagram

A post shared by Tayna (@tayna)

Në fakt Tayna pritet që të këtë edhe disa këngë të reja këtë vit, që pritet të lansohen sidomos gjatë verës. /GazetaExpress/