Tayna e ndryshon pak, përdor “drill” në këngën e re - Gazeta Express
string(48) "tayna-e-ndryshon-pak-perdor-drill-ne-kengen-e-re"

Muzike

Gazeta Express

26/05/2022 21:30

Tayna e ndryshon pak, përdor “drill” në këngën e re

Muzike

Gazeta Express

26/05/2022 21:30

Reperja Tayna ka sjell këngët e saj “Alpha & Omega” bashkë me Marinin

Tayna është shfaqur sot me dy këngë brenda një spoti, e të cilat i ka realizuar me reperin e njohur shqiptar, Marin.

Lexo Edhe:

Teksa jemi mësuar ta shohim Taynan në një stil të vjetër, kësaj radhe kosovarja ka vendosur të kalojë në zhanrin e hip hopit modern, “drill”.

Pikërisht e tillë ka qenë ajo në këtë këngë e cila është lansuar sonte dhe ka marrë komente të ndryshme.

Të reperët duken në element të mirë edhe pse teksti i këngës nuk kuptohet edhe aq mirë. /GazetaExpress/

Këngët mund t’i dëgjoni në këtë link…