Tayna e ka nxehtë, tregon gjoksin në Instagram - Gazeta Express

Tayna e ka nxehtë, tregon gjoksin në Instagram

Rozë

Gazeta Express

30/07/2020 22:39

Reperja Tayna nuk mund të krenohet shumë me suksesin e këngës së saj të fundit “Bass”, pasi që ajo ende nuk i ka kaluar 10 milionë klikime

Megjithatë, kjo nuk e ka shqetësuar reperën për të shijuar pushimet e saj.

Madje ajo sot është parë duke shijuar diellin buzë një pishine e ku reperja tregon gjoksin e saj.

Kujtojmë që para lansimit të këngës së saj, Tayna kishte paralajmëruar bashkëpunimin e saj me kompaninë e njohur amerikan Sony.

Kënga e saj e fundit është lansuar në platformën amerikane, megjithatë “Bass” ende mbetet një këngë që nuk ka arritur të thyejë rekordin e hitit të Kidës dhe Mozzik, “PP”. /GazetaExpress/