Tayna dhe Ledri vinë me këngën “Hala” - Gazeta Express
string(35) "tayna-dhe-ledri-vine-me-kengen-hala"

Muzike

Gazeta Express

04/11/2021 21:52

Tayna dhe Ledri vinë me këngën “Hala”

Muzike

Gazeta Express

04/11/2021 21:52

Sonte paska qenë nata e këngëve

Pas Dafina Zeqirit dhe Ron sonte këngë të re ka lansuar edhe Tayna.

Lexo Edhe:

Reperja ka lansuar këtë këngë në bashkëpunim me Ledri Vulën dhe kënga mban titullin “Hala” .

Producentë i kësaj kënge është Cricket, i cili ka bërë edhe muzikën e kësaj kënge bashkë me Egzon Surkishin.

Kjo këngë e Tayna në bashkëpunim me Ledrin vjen pas tre muajve, kur reperja lansoi këngën “Taka”. /GazetaExpress/