Tayna bëhet kapitene - Gazeta Express

Yjet

Gazeta Express

23/08/2021 22:59

Tayna bëhet kapitene

Yjet

Gazeta Express

23/08/2021 22:59

Reperja Tayna pas shijimit të mbrëmjeve muzikore që pati në Kosovë dhe Shqipëri gjatë verës, tashmë ka ndërruar destinacion

Ajo është parë në Zvicër duke lundruar në një rast derisa ka zgjedhur edhe një “profesion të ri”.

Lexo Edhe:

“Mund të notosh, zhytesh apo të jesh kapitene. Unë e zgjodha profesionin tim 🤪”, ka shkruar ajo poshtë fotografisë së saj.

Tayna ka qenë njëra prej këngëtarëve më të kërkuara nëpër mbrëmjet muzikore sivjet ku është parë duke u përcjellur nga një mori fansash të saj që kanë mbushur klubet e natës.

Kënga e fundit e saj është “Taka” që këngëtarja e lansoi tri javë më parë. /GazetaExpress/