Tayna bëhet e kaltër - Gazeta Express
string(20) "tayna-behet-e-kalter"

Yjet

Gazeta Express

24/12/2021 1:50

Tayna bëhet e kaltër

Yjet

Gazeta Express

24/12/2021 1:50

Veshja në ngjyrë të kaltër ka filluar që të jetë shumë trendi kohëve të fundit

E duket se këtë trend e solli në tërë globin Kim Kardashian West, e që janë duke e vazhduar edhe të tjerë.

Edhe Kosova këtu nuk bën përjashtim.

View this post on Instagram

A post shared by Tayna (@tayna)

Pasi që me këtë ngjyrë i pamë Trejsi Sejdinin dhe Fjolla Morinën, tashmë e kemi parë edhe Tayna, e cila me këtë veshje edhe e ka promovuar pak këngën e saj më të re “OFG”. /GazetaExpress/