Tashmë s'janë më sekret! Dalin fotot e dasmës së Arbana Osmanit - Gazeta Express
string(61) "tashme-sjane-me-sekret-dalin-fotot-e-dasmes-se-arbana-osmanit"

Rozë

Gazeta Express

20/08/2023 13:48

Tashmë s’janë më sekret! Dalin fotot e dasmës së Arbana Osmanit

Rozë

Gazeta Express

20/08/2023 13:48

Disa foto janë bërë publike nga dasme e moderatores shumë të dashur për publikun Arbana Osmanit.

Ajo tregoi përmes disa fotove ngjarjet e javës, e në fund të galerisë ishin dhe të gjitha fotot nga ceremonia në Itali, të cilat nuk kishin si t’i shpëtonin syrit të publikut

Lexo Edhe:

Duket se ajo nuk po i publikon pasi janë njëra më e bukur se tjetra, kanë mbetur ‘stok’ në telefonin e saj.