Tasha thotë se do të japë 50 mijë funte donacion nëse fiton Love Island - Gazeta Express
string(71) "tasha-thote-se-do-te-jape-50-mije-funte-donacion-nese-fiton-love-island"

Tasha thotë se do të japë 50 mijë funte donacion nëse fiton Love Island

Yjet

Gazeta Express

07/06/2022 21:22

Ylli i ri i Love Island, Tasha ka thënë se do të jap gjymën e çmimit prej 50 mijë funtave për fëmijët e shurdhër nëse ajo e fiton emisionin e njohur reality… teksa ajo është lavdëruar kur ka folur hapur për defektet e saj

Ylli i ri i Love Island, Tasha Ghouri, ka premtuar se do të jap gjysmën e çmimit prej 50 mijë euro për bamirësi për fëmijët e shurdhër nëse ajo e fiton në emisionin e njohur.

Lexo Edhe:

Vallëtarja, e bëri debutimin e saj në programin e takimeve të dashurisë në ITV të hënën në mbrëmje, teksa tha se gjysmën e çmimit të parave që mund ta fitojë në këtë program do “e jap për bamirësi”.

Çifti fitues shpërblehet më 50 mijë funte kesh dhe ata mund ta ndajnë në mënyrë të barabartë apo njëri ka opsionin për ta marrë tërësisht vet. /GazetaExpress/