Tasha shfaqet e mahnitshme në bikine gjatë pushimeve në Dubai - Gazeta Express
string(61) "tasha-shfaqet-e-mahnitshme-ne-bikine-gjate-pushimeve-ne-dubai"

Yjet

Gazeta Express

01/11/2022 21:15

Tasha shfaqet e mahnitshme në bikine gjatë pushimeve në Dubai

Yjet

Gazeta Express

01/11/2022 21:15

Ylli i Love Island, Tasha Ghouri ka treguar asetet e saj në bikine teksa po shijon pushimet romantike me të dashurin e saj në Dubai, Andrew Le Page

Ylli i Love Island, Tasha Ghouri i është kthyer bikineve të masës së vogël teksa ka shijuar një pushim romantik në Dubai me të dashurin e saj Andrew Le Page.

Bukuroshja 24 vjeçare nuk është dukur as më shumë dhe as më pak se sansacionale në bikine ngjyrë portokalli teksa ajo ka pozuar afër një pishine, foto të cilat i ka postuar në Instagram.

Vallëtarja ka treguar bukurinë e saj natyrale, ku biondja seksi shfaqet duke marrë ngjyrë në diellin përvëlues të Dubait. /GazetaExpress/