Tasha Ghouri ka pasur takime të fshehta me kampionin e Strictly, Giovanni Pernice - Gazeta Express
string(80) "tasha-ghouri-ka-pasur-takime-te-fshehta-me-kampionin-e-strictly-giovanni-pernice"

Yjet

Gazeta Express

08/06/2022 21:50

Tasha Ghouri ka pasur takime të fshehta me kampionin e Strictly, Giovanni Pernice

Yjet

Gazeta Express

08/06/2022 21:50

Ylli i ri i Love Island, Tasha Ghouri, që ishte e shurdhër, ka pasur takime sekrete me kampionin e “Strictly”, Giovanni Pernice – një muaj pasi ai e fitoi në emisionin me Rose Ayling-Ellis

Giavonni është një valltar profesionist italian 31 vjeçar e ku Tasha (23) janë lidhur përmes Instagramit ku kanë shkëmbyer mesazhe private në këtë aplikacion, gjë që bëri që çifti të takohen në janar.

Lexo Edhe:

Giovanni piu verë dhe darkoi me Tashan, e cila po ashtu është vallëtare dhe ka përformuar për yllin e popit MNEK, por në këtë sferë ajo dështoi pasi që nuk shkoi të turneu “Strickly”.

“Ata kanë shumë gjëra të përbashkëta, të dy janë valltarë dhe ai ka mësuar shumë gjëra për komunitetin e të shurdhërve që përformonte në “Rose on Strictly”, e ku Tasha e adhuronte atë”.

“Tasha ishte mahnitur se sa xhentëlmen ishte ai, ku me të kishte shëtitur restoranteve më të njohura, ku dërgonte makina për ta marrë, por ajo është e pavarur dhe ia kishte dalë që ta shihte atë”.

“Romanca e tyre nuk eci përpara për shkak se Giovanni udhëton shumë për shkak së “Strictly” është në turne dhe Tasha ishte parë edhe me dikë tjetër në të njëjtën kohë”, ka thënë një burim i afërt më të. /GazetaExpress/