Tani është radha e çerekfinaleve të Evropa Ligës - Gazeta Express

Futboll

Gazeta Express

08/04/2021 8:23

Tani është radha e çerekfinaleve të Evropa Ligës

Futboll

Gazeta Express

08/04/2021 8:23

Evropa Ligë do të vazhdojë sot me katër ndeshjet çerekfinale në program.

Dueli më interesant nga katër ndeshjet e sontme është ai mes Ajax dhe Romës, shkruan Gazeta Express.

Në takimet tjera takohen Arsenal – Slavia Prague, Dinamo Zagreb – Villareal dhe Granada – Manchester United.

Kujtojmë se të gjitha këto ndeshje nisin me fillim nga ora 21:00. /Gazeta Express/