Tallia Storm shkëlqen në premierën e “Fantastic Beasts” - Gazeta Express
string(53) "tallia-storm-shkelqen-ne-premieren-e-fantastic-beasts"

TV/Film

Gazeta Express

29/03/2022 21:28

Tallia Storm shkëlqen në premierën e “Fantastic Beasts”

TV/Film

Gazeta Express

29/03/2022 21:28

Tallia Storm është paraqitur me një fustan të kuq teksa ka puthur kamerën në premierën e Fantastic Beasts

Tallia Storm është veshur bukur të martën në mbrëmje dhe i është bashkuar yjeve të tjerë për në premierën e filmit “Fantastic Beasts: The Secrets Of Dumbledore”.

Lexo Edhe:

Këngëtarja e mahnitshme ka pasur të veshur fustanin e kuq, të cilin e kishte shoqëruar me një qafore me ari të bardh.

Duke u paraqitur në tepihun e kuq të “The Royal Festival Hall”, skocezja (23) ka pasur një paraqitje sensacionale dhe ka dërguar puthje para kamerës. /GazetaExpress/