"Tallava nuk din asnjë shqiptar me këndu, as Labi", Bini thotë se te ne nuk këndojnë 'live' - Gazeta Express
string(85) "tallava-nuk-din-asnje-shqiptar-me-kendu-as-labi-bini-thote-se-te-ne-nuk-kendojne-live"

TV/Film

Gazeta Express

06/05/2024 20:53

“Tallava nuk din asnjë shqiptar me këndu, as Labi”, Bini thotë se te ne nuk këndojnë ‘live’

TV/Film

Gazeta Express

06/05/2024 20:53

Producenti kosovar, Bini Diez ishte i ftuar në emisionin e sotëm në “Canapè” në T7 së bashku me artisten e tij, Donjeta Morina ku folën për projektet e tyre të fundit dhe treguan për planet e ardhshme.

Bini u shpreh se tek ne asnjë shqiptar nuk di të këndoj tallava e madje as këngëtari Labinot Tahiri, teksa e tregoi edhe arsyejen pse këngëtarët nuk këndojnë ‘live’.

Lexo Edhe:

Më poshtë e gjeni deklaratën e plotë të tij, teksa intervistën e plotë e gjeni në kanalin tonë zyrtar të T7 në YouTube.