Takimi Metës me Ballën për zgjedhjet, Bardhi: Konsultimet e trekëndëshit të Bermudës - Gazeta Express
string(82) "takimi-metes-me-ballen-per-zgjedhjet-bardhi-konsultimet-e-trekendeshit-te-bermudes"

Shqiperi

Gazeta Express

19/01/2022 14:43

Takimi Metës me Ballën për zgjedhjet, Bardhi: Konsultimet e trekëndëshit të Bermudës

Shqiperi

Gazeta Express

19/01/2022 14:43

Sekretari i Përgjithshëm i PD-së, Gazment Bardhi ka reaguar në lidhje me deklaratat e sotme të presidentit Ilir Meta për diskutimet për datën e zgjedhjeve të pjesshme lokale.

Përmes një reagimi në Twitter, Bardhi tha se nuk pati asnjë habi nga qëndrimi i Metës, ndërsa shtoi se konsultimet mes trekëndëshit të Bermudës ndodhin çdo ditë.

Lexo Edhe:

“Asnjë habi nga qëndrimi i sotëm i Ilir Metës! Konsultimet mes trekëndëshit të Bermudës ndodhin çdo ditë, para dhe pas kamerave. Sot ishte teatri i radhës para kamerave.”, shkruan Bardhi.