Takimi i radhës Berisha-Bardhi mbahet sot në Kukës - Gazeta Express
string(50) "takimi-i-radhes-berisha-bardhi-mbahet-sot-ne-kukes"

Shqiperi

Gazeta Express

19/09/2023 12:23

Takimi i radhës Berisha-Bardhi mbahet sot në Kukës

Shqiperi

Gazeta Express

19/09/2023 12:23

Ish-kryeministrit Sali Berisha dhe Gazment Bardhit së bashku me deputetët që i mbështesin mbajnë sot takimin e radhës.

Por duke qenë se më 24 shtator janë zgjedhjet në Kukës, takimi zhvillohet në qytetin e Kukësit, ku opozita ka propozuar Emri Vatën.

Lexo Edhe: