Takimi i parë i konkurrentes së re të Përputhen shkoi si mos më keq - Gazeta Express

Takimi i parë i konkurrentes së re të Përputhen shkoi si mos më keq

Rozë

Gazeta Express

09/09/2021 22:28

Një vajzë e re ju shtua konkurrenteve të Përputhen ditën e sotme. Ajo quhet Alvisa, ka studiuar në Fakultetin e Ekonomisë, por i pëlqen të merret me sport. Ajo është 25 vjeçe me origjinë nga Vlora dhe aktualisht menaxhon një biznes të saj.

Që në fillim ajo trazoi ujërat në program, sepse pjesa më e madhe e djemve të pranishëm i shprehën menjëherë pëlqimin. Po ashtu ajo zhvilloi një takim 4 minuta me Taulantin, që në fakt shkoi si mos më keq.

Lexo Edhe:

Taulanti u shpreh shumë i emocionuar para Alvisës dhe nuk arriti të tregonte shumë nga vetja.

Me shumë mundim ata arritën të plotësonin 4 minutëshin e takimit dhe u dukën mjaft në siklet përballë njëri-tjetrit.

Megjithatë në fund të takimit Taulanti i puthi dorën Alvisës dhe lanë mundësin për një takim tjetër pasi të çlirohen nga emocionet.