Taekwondisti Arbër Bajra u eliminua nga Lojërat Mesdhetare - Gazeta Express
string(58) "taekwondisti-arber-bajra-u-eliminua-nga-lojerat-mesdhetare"

Sporte tjera

Gazeta Express

04/07/2022 13:28

Taekwondisti Arbër Bajra u eliminua nga Lojërat Mesdhetare

Sporte tjera

Gazeta Express

04/07/2022 13:28

Taekwondisti Arbër Bajra, e ka përfunduar herët garimin në Lojërat Mesdhetare.

Garuesi kosovar nuk pati fat në short, pasi u përball me dy herë nënkampionin e Evropës, boshnjakun, Nexhat Husiq, nga i cili pësoi humbje në kategorinë -80 kg.

Lexo Edhe:

Taekwondo në “Oran 2022” u përfaqësua edhe nga Arbër Azemi dhe nga trajneri Nuhi Gashi. /Gazeta Express/