Tabaku numëron mashtrimet e Ramës: Sharlatan i pacipë, askush nuk pret më asgjë nga ky - Gazeta Express

Shqiperi

Gazeta Express

29/09/2020 18:35

Tabaku numëron mashtrimet e Ramës: Sharlatan i pacipë, askush nuk pret më asgjë nga ky

Shqiperi

Gazeta Express

29/09/2020 18:35

Duke kujtuar deklaratat e kryeministrit Rama, per planin kombetar te rimekembjes, ish-deputetja e PD-se, Jorida Tabaku, numeron listen e premtimeve te bera, qe sic thekson ajo, jane vetem nje vijim genjeshtrash. 

Teksa ka publikuar nje video, ajo numeron ato qe i cileson kolona e genjeshtrave dhe mashtrimeve te Rames.

Mesazhi i Tabakut 

Kolona e gënjeshtrave dhe mashtrimeve vijon!
E frikshme se si një kryeministër shpik një program dhe e pagëzon si “Plani Kombëtar i Rimëkëmbjes Ekonomike” vetëm për ta instrumentalizuar si gënjeshtrën e radhës.

Askush nuk pret më asgjë nga ky sharlatan i pacipë që nuk kursen askënd, në shërbim të oborrit të tij, mbjellë me gënjeshtra, premtime boshe dhe korrupsion.