“Ta du” thotë Era Istrefi - Gazeta Express
string(23) "ta-du-thote-era-istrefi"

Muzike

Gazeta Express

15/06/2023 20:08

“Ta du” thotë Era Istrefi

Muzike

Gazeta Express

15/06/2023 20:08

Këngëtarja Era Istrefi ka lansuar këngën e saj më të re, “Ta du”

Kënga është lansuar sot dhe është krijuar nga Panda Music derisa teksti është shkruar nga vetë Era Istrefi bashkë me Tonik & Denk si Claydee.

Lexo Edhe:

Këtë këngë Era e kishte paralajmëruar gjatë mbrëmjes së djeshme.

Kënga është me ritme verore dhe Era e ka lansuar pak para sezonit. /GazetaExpress/