Syla: VV sot është sinonim i budallakut e i llaskuchanes - Gazeta Express
string(55) "syla-vv-sot-eshte-sinonim-i-budallakut-e-i-llaskuchanes"

Lajme

Gazeta Express

18/06/2024 21:18

Syla: VV sot është sinonim i budallakut e i llaskuchanes

Lajme

Gazeta Express

18/06/2024 21:18

Valon Syla, gazetar, ka folur në “Pressing” të T7, për atë që çfarë përfaqëson Lëvizja Vetëvendosje sot.

Ai ka thënë se Vetëvendosja sot përfaqëson “budallakun”, “rrenën” dhe “llaskuchanen”.

Lexo Edhe:

Syla i ka thënë analistit Sadri Rambaja se e kanë të vështirë ta mbrojnë Vetëvendosjen.

“Ramabaja unë e di që e keni shumë rëndë sepse është shumë vështirë më mbrojtë Vetëvendosjen sot. Vetëvendosja sot është sinonim i budallakut, rrënës dhe llaskuchanes”, ka thënë Syla. /Gazeta Express