Surprizon moti, mësoni kur do të nisin reshjet e shiut - Gazeta Express

Ballina

Gazeta Express

19/02/2020 8:44

Surprizon moti, mësoni kur do të nisin reshjet e shiut

Ballina

Gazeta Express

19/02/2020 8:44

Ditën e sotme, moti do të ketë surpriza.

Sipas Institutit të Gjeoshkencave, Energjisë, Ujit dhe Mjedisit, priten reshje të dobëta kryesisht gjatë pasdites.

TEMPERATURAT

Temperaturat minimale dhe maksimale të ajrit pritet të arrijnë:
në bregdet: 6 / 14 °C
në vendet e ulëta: 5 / 16 °C
në vendet malore: 2 / 11 °C


ERA

Era pritet të fryjë e lehtë.

86840841_1601122710041569_405830497726365696_o.jpg