Surprizë për Julin -  Ja cilin takon ai pas 115 ditësh - Gazeta Express
string(51) "surprize-per-julin-ja-cilin-takon-ai-pas-115-ditesh"

TV/Film

Gazeta Express

07/05/2024 21:27

Surprizë për Julin –  Ja cilin takon ai pas 115 ditësh

TV/Film

Gazeta Express

07/05/2024 21:27

Siç duket “Prime” i sotëm do të jetë i mbushur plot surpriza dhe emocione për një prej banorëve të shtëpisë së “BBV3”.

Bëhet fjalë për Julin, i cili pas 115 ditësh do të takojë vajzën e tij, ku kjo e fundit sot feston ditën e lindjes së saj.

Lexo Edhe:

Pas ardhjes së gruas së tij në ambientet e shtëpisë, ardhja e vajzës do të jetë një tjetër moment i veçantë për banorin.

Rikujtojmë që Juli është një prej banorove të cilët kanë shkuar në nominim për sot.