Supermodelja Gigi Hadid në fotosesion mahnitës me barkun e rrumbullakosur - Gazeta Express

Supermodelja Gigi Hadid në fotosesion mahnitës me barkun e rrumbullakosur

Rozë

Gazeta Express

26/08/2020 17:36

Modelja e famshme, Gigi Hadid është duke shkëlqyer çdo ditë e më shumë gjatë shtatzënisë së saj të parë.

Lajmin për një gjë të tillë e ka bërë të ditur para disa muajsh, ndërsa ajo dhe Zayn së shpejti do të bëhen prindër.

View this post on Instagram

7.26.20 🕊

A post shared by Gigi Hadid (@gigihadid) on

25 vjeçarja para pak çastesh ka thyer heshtjen, bukuroshja ka realizuar fotosesionin e parë bardhë e zi ku shihet me barkun e fryrë dhe po duket tejet e bukur.

“Po rris një engjëll”, ka shkruar Gigi në përshkrimin e fotografive.

View this post on Instagram

growin an angel 🙂

A post shared by Gigi Hadid (@gigihadid) on

Gigi dhe Zayn prej shumë vitesh shijojnë një romancë dashurie, të cilët tani do bëhen edhe prindër te një vajze.