Supermodelja Emine Çunmulaj me mesazh emocionues për vrasjen e të miturës në Tiranë - Gazeta Express

Rozë

Gazeta Express

05/06/2020 0:42

Supermodelja Emine Çunmulaj me mesazh emocionues për vrasjen e të miturës në Tiranë

Rozë

Gazeta Express

05/06/2020 0:42

Supermodelja e njohur shqiptare Emine Çunmulaj ka reaguar sot me një mesazh të gjatë për të miturën në Tiranë, e cila u dhunua nga një burrë  

Emineja ka postuar një foto me një slogan të kësaj proteste ku shkruhet se të gjithë “kanë frikë që vajzat e tyre përdhunohen”.

“Të gjithë kanë frikë që vajzat e tyre mund të përdhunohen. Pak druhen se djemtë e tyre mund të jenë përdhunuesit”, shkruhet në këtë parullë në protestë.

Nga ana tjetër Emineja ka pasur një mesazh edhe më emocionues ku ka shkruar se ajo është më protestuesit dhe solidarizohet me ta.

“Jam me juve ❌💔 Me vehten, vajzen, shoqen, motren, kushrinen,

Po ashtu ka dhe raste Djalin, Vllaun, Shokun, Kushrinin,

Jam me gjithe ata te viktimuar nga pedifilat. STOP CHILD ABUSE STOP PEDOPHILES ❌💔”, ka shkruar modelja. /GazetaExpress/