Super përmbysje, Krasniqi e Rrahmani shënojnë për Rapidin - Gazeta Express
string(56) "super-permbysje-krasniqi-e-rrahmani-shenojne-per-rapidin"

Futboll

Gazeta Express

20/04/2024 20:09

Super përmbysje, Krasniqi e Rrahmani shënojnë për Rapidin

Futboll

Gazeta Express

20/04/2024 20:09

Rapidi i Bukureshtit e ka përmbysur rezultatin ndaj FCSB dhe tani po avancojnë 1:2.

E përmbysja ishte e gjitha e kosovarëve, shkruan Gazeta Express.

Lexo Edhe:

Fillimisht Ermal Krasniqi barazoi shifrat në minutën e 12-të.

E katër minuta më pas, Albion Rrahmani shënoi për përmbysjen e madhe.