SUPER brendi REALME tani në Kosovë në Gorenje Department Store! - Gazeta Express
string(62) "super-brendi-realme-tani-ne-kosove-ne-gorenje-department-store"

Lajme

Gazeta Express

17/08/2022 20:42

SUPER brendi REALME tani në Kosovë në Gorenje Department Store!

Lajme

Gazeta Express

17/08/2022 20:42

Të gjithë jemi dëshmitar të zhvillimeve të përditshme të cilat po ndodhin në botën e teknologjisë informative, e me to vijnë edhe kërkesat për të qëndruar në trend me këto zhvillime.

Një brend i cili ka filluar ta pushtoj tregun e teknologjisë duke ofruar smartfonët më inovativ në treg është edhe Realme të cilin tani mund ta gjeni në Gorenje Department Store dhe në platformën online 75-mall.com

Lexo Edhe:

Realme është brend i telefonëve i cili për më pak se 4 vite në tregun e telefonisë numëron mbi 100,000,000 përdorues të kënaqur, duke u futur kështu në top 6 markat më të mira të smartfonëve në botë.

Realme C30 Lake Blue është super telefon i mençur i cili ka super karakteristika gjë që e bëjnë super konkurrues në treg. Realme C30 përmban këto karakteristika: Dual SIM, Memorie internale 32GB #GB RAM, microSDXC, Ekran 16.5cm (6.5”) Fullscreen, Kamerë 13MP Al Triple, 5MP Selfie, Bateri 5000mAh dhe Sistem operativ UI R Edition, based on Android 11.

Se çfarë e bën të veçantë këtë brend është se sjell Performancë, Inovacion, Dizajn dhe Dulturë! Tani në Gorenje Department Store mund ti gjeni të gjithë modelet e realme ku keni mundësi të bëni blerje me SUPER ÇMIME në të gjitha pikat anembanë Kosovës!