Sulmohen inspektorët komunalë në Prishtinë - Gazeta Express

Lajme

Gazeta Express

14/12/2019 11:46

Sulmohen inspektorët komunalë në Prishtinë

Lajme

Gazeta Express

14/12/2019 11:46

Policia e Kosovës në raportin 24-orësh njofton se dje në Prishtinë janë sulmuar inspektorët komunal i komunës së Prishtinës.

Inspektorët komunalë deri sa ishin në inspektim të disa objekteve, janë penguar dhe sulmuar nga dy persona të panjohur.

Nuk raportohet për të lënduar.

Njësia përkatëse policore është duke hetuar rastin.