Suarez në histori të Barcelonës - Gazeta Express

Gazeta Express

05/07/2020 22:58

Suarez në histori të Barcelonës

Gazeta Express

05/07/2020 22:58

Luis Suarez vazhdon të shkruajë emrin e tij me germa të arta në librat e historisë së Barcelonës.

Me golin e bukur kundër Villarrealit, ai ka hyrë në mesin e tre golashënuesve më të mirë në histori të Barcelonës.

Suarez e barazoi legjendën Kubala me 194 gola dhe tani ndanë vendin e tretë me të.

I duhet vetëm edhe një që ta lë prapa. /Gazeta Express/