''Style star'': Niko Komani e quan konkurenten ''sallator''! - Gazeta Express

Rozë

Gazeta Express

19/04/2021 15:18

”Style star”: Niko Komani e quan konkurenten ”sallator”!

Rozë

Gazeta Express

19/04/2021 15:18

Tashmë e dini që juria e StyleStar përbehet nga tre persona. Niko Komani dhe Miranda Dupi, që janë të përkohshëm dhe një i ftuar special i ndyshëm çdo puntatë.

Duke veçuar Niko Komanin, komentet e tij pikante dhe pikët e ulta, që pjesën më të madhe të spektaklit nuk e kalojnë 3-shin, mund të themi se ai konsiderohet si antëtari më strikt i jurisë. Këtë natë nuk i ka kursyer komentet e tij krahasuese. Antonela, e cila kishte sjellë një veshje me tematikë “takimin e parë me vjehrrën në një restorant kinez”. Më ngjan me sallator” i ka komentuar Antonelës, Niko, duke qenë se veshja e vajzës kishte shumë ngjyrë jeshile.

Lexo Edhe: