Stuhia i merr karrocën me gjithë foshnje, djalin ia hedh në mes të rrugës - Gazeta Express
string(72) "stuhia-i-merr-karrocen-me-gjithe-foshnje-djalin-ia-hedh-ne-mes-te-rruges"

Stuhia i merr karrocën me gjithë foshnje, djalin ia hedh në mes të rrugës

Gazeta Express

11/02/2020 8:04

Erërat e forta dhe shira të dendur kanë shkaktuar përmbytje në disa qytete angleze, veçanërisht në veri të Anglisë.

Një video që po qarkullon në rrjetet sociale, shfaqë momentin shokues kur babai përpiqet të ndihmojë fëmijët. Rasti ka ndodhur në Lancashire.

Lexo Edhe:

Kështu, era e fortë rrëzoi djalin e vogël ndërsa mori me vete karrocën me fëmijën në të.

Kalimtarët të tronditur bërtitën pasi fëmija u rrëzua në mes të rrugës dhe mund të përplasej nga një makinë

Për fat të mirë babai veproi në kohë  ndërsa moment I frikshëm u kap nga një kalimtar.