Striptistja zbulon të shkuarën e moderatorit: U lidh me mua kur ishte i martuar - Gazeta Express
string(77) "stripistja-zbulon-te-shkuaren-e-moderatorit-u-lidh-me-mua-kur-ishte-i-martuar"

Rozë

Gazeta Express

05/10/2022 10:30

Striptistja zbulon të shkuarën e moderatorit: U lidh me mua kur ishte i martuar

Rozë

Gazeta Express

05/10/2022 10:30

Një stripiste ka hedhur akuza publikisht për një personazh të njohur të BBC, i cili është i martuar.

Ajo ka thënë se prej gjashtë muajsh ka pasur një lidhje me personazhin televiziv dhe në momentin që zbuloi se ishte shtatzënë, e njoftoi moderatorin. Mirëpo, ky e fundit sapo mori vesh lajmin e braktisi, 16 vite më parë. Në këtë mënyrë, stripistja ka bërë analizat e ADN-së, por rezultatet përfundimtare nuk kanë dalë ende. Tashmë, ajo është bekuar me një vajzë.

Lexo Edhe:

Stripistja gjithashtu thotë se ajo nuk është e vetmja grua që dyshohet se moderatori ka abuzuar.

“Nuk janë të pakta rastet që ai ka fshehur, sepse e di që nuk isha e vetmja me të cilin po takohej”, argumentoi ajo.

Në përfundim stripistja thotë e prerë se nuk është penduar pasi tani ndihet e bekuar me të bijën, ndonëse ka vuajtur. “Nuk jam penduar në jetë dhe kam vajzën time të bukur prej saj”./abcnews.al