Stresi tregon së cilës konkurrente ia ka pasur frikën - Gazeta Express
string(53) "stresi-tregon-se-ciles-konkurrente-ia-ka-pasur-friken"

Stresi tregon së cilës konkurrente ia ka pasur frikën

TV/Film

Gazeta Express

20/03/2023 23:36

Sonte ka nisur Post Big Brother VIP Kosova.

Përsëri në ekran do të rikthehen ish-konkurrentët e formatit televiziv Big Brother VIP Kosova.

Lexo Edhe:

Tutje ka folur fituesi i këtij Big brotheri, Stresi, i cili ndër të tjera tha se si konkurrente frikën ia ka pasur Xhulit.

“Kam pasur 16 çmime ne shtëpinë time, dhe ky ishte çmimi i 17, dhe di te them qe ëndrra ime u plotësu. Ka votua populli dhe ëndrra u be realitet dhe jam ndje realisht mire”, u shpreh Stresi.