Stresi përzihet pak të çifti Gresa – Andi - Gazeta Express
string(39) "stresi-perzihet-pak-te-cifti-gresa-andi"

Stresi përzihet pak të çifti Gresa – Andi

TV/Film

Gazeta Express

08/02/2023 20:26

Banori i Big Brother VIP Kosova, Andi ka kërkuar nga e dashura e tij Gresa, që kjo e fundit t’ia japë dorën në mënyrë që t’i jepi një premtim.

Por, Gresa ka refuzuar t’ia japë dorën, ndërsa i ka thënë të mos vazhdojë t’ia kërkojë këtë sepse sipas saj, po bëhet “monoton”.

Lexo Edhe:

“Ndalu tash, ule atë dorë. Mos u bëj bajat pash mua. Shih, i paske la gjërat e tua, e të mijat jo. A u bonëm me i la bashkë?”,  i ka thëne Gresa, Andit.

Ndërkohë, Andi i ka replikuar duke i thënë – “Unë desha me ta dhënë fjalën për diçka, nuk ma dhe dorën”.

Në këtë mes ka ndërhyrë edhe Stresi.

“Po nuk je fëmijë bre vëlla, je dy metra djalë, mos ja jep motër”, ka thënë Stresi pos tjerash.