Stresi paralajmëron këngë të re, është bashkëpunim - Gazeta Express
string(49) "stresi-paralajmeron-kenge-te-re-eshte-bashkepunim"

Muzike

Gazeta Express

12/10/2022 22:39

Stresi paralajmëron këngë të re, është bashkëpunim

Muzike

Gazeta Express

12/10/2022 22:39

Reperi i njohur, Stresi ka paralajmëruar të gjithë të bëhen gati. Ai ka postuar në Instagram një foto nga klipi i ri i këngës dhe ka treguar se do të publikohet të shtunën në orën 19:00.

Sakaq, reperi u bën thirrje të gjithë kolegëve, miqve, gazetarëve dhe mediave që të përgatite, shkruan abcnews.al.

“Te shtunën Premier : “I smoke them“. Koleg, miq, shokë, shoqe, gazetarë & media bëhuni gati!”, ka shkruar Stresi, pa dhënë detaje lidhur me projektin e ri. Megjithatë, komentet kanë qenë të shumta dhe fansat e tij mezi po e presin publikimin.

Por, kënga duket se është një këngë bashkëpunim pasi që Stresi paraqitet në një foto tjetër me reperin e ri Don Destani.