Stresi niset të performoj këngën e tij të re para mijëra shikuesve - Gazeta Express
string(66) "stresi-niset-te-performoj-kengen-e-tij-te-re-para-mijera-shikuesve"

Stresi niset të performoj këngën e tij të re para mijëra shikuesve

TV/Film

Gazeta Express

18/03/2023 0:31

Stresi sonte për herë të parë në natën finale të Big Brother Vip Kosova është nisur për ta performuar këngën e tij më të re “Kosovë, Shqipëri” para publikut.

Ai shkoi me veturën e Auto Sherretit nga BBVK-ja deri në Klan Arena.

Lexo Edhe:

Reperi dukej shumë i emocionuar nga befasia që e priste.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.