Stresi i kërkon falje publike Xhulit, pas debatit të ashpër të së premtes - Gazeta Express
string(72) "stresi-i-kerkon-falje-publike-xhulit-pas-debatit-te-ashper-te-se-premtes"

TV/Film

Gazeta Express

23/01/2023 22:10

Stresi i kërkon falje publike Xhulit, pas debatit të ashpër të së premtes

TV/Film

Gazeta Express

23/01/2023 22:10

Spektakli i sotëm Prime i Big Bother VIP Kosova ka sjellë një moment goxha special, ndërsa Stresi i ka kërkuar falje Xhulit, për sjelljet karshi saj gjatë spektaklit të së premtes që lamë pas.

Stresi ka thënë se e ndjen si obligim si ndaj Xhulit ashtu edhe ndaj publikut që të kërkojë falje publike nga konkurrentja e tij.

Lexo Edhe:

“Ia kam borxh Xhulit në radhë të parë për atë veprim, pastaj dhe publikut shqiptar që t’i kërkoj falje publikisht. Atë lloj debati e nisi Ana nga jashtë, por ka qenë në mënyrë shakaje, por mënyra si u përgjigja unë ishte e gabuar por nuk ishte me tendencë, ua premtoj të gjithë banorëve që nuk do të dal nga goja ime më ajo fjalë”, ka thënë Stresi duke folur për debatin me Xhulin.

Por, cili ishte reagimi i Xhulit? Këtë dhe detaje të tjera, i kuptoni në videon në linkun e mëposhtëm.