Stresi e këndon për herë të parë në publik këngën e re “Kosovë, Shqipëri” - Gazeta Express
string(70) "stresi-e-kendon-per-here-te-pare-ne-publik-kengen-e-re-kosove-shqiperi"

TV/Film

Gazeta Express

18/03/2023 0:35

Stresi e këndon për herë të parë në publik këngën e re “Kosovë, Shqipëri”

TV/Film

Gazeta Express

18/03/2023 0:35

Stresi sonte për herë të parë në natën finale të Big Brother Vip Kosova në ambientet e Klan Arenës e ka kënduar këngën më të re “Kosovë, Shqipëri”.

Ai ishte i mahnitur nga pritja që publiku i bëri pas qëndrimit të tij 103 ditor në shtëpinë më të madhe në vend.

Lexo Edhe:

Duartrokitjet dhe fishkëllimat nga publiku nuk munguan në performancën e Stresit.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.