Stresi divorcohet përfundimisht nga ish-partnerja e tij - Gazeta Express
string(55) "stresi-divorcohet-perfundimisht-nga-ish-partnerja-e-tij"

Yjet

Gazeta Express

05/06/2024 21:34

Stresi divorcohet përfundimisht nga ish-partnerja e tij

Yjet

Gazeta Express

05/06/2024 21:34

I ftuar në “Pardon My French” ka qenë këngëtari Stresi, i cili ka folur lidhur me karrierën e tij madje ka sqaruar dhe disa thashetheme që kanë qarkulluar kudo për të.

Stresi gjatë ditës së sotme ka qenë në Gjykatë dhe për të sqaruar zërat, ai u shpreh:

Lexo Edhe:

“Të them të drejtën, unë kam pasur një lidhje martesore. I celebruar me ish-partneren që kam pasur dhe e përshëndes shumë. Është vajzë e mrekullueshme. Unë nuk dija seç ishte dashuria.

U martuam kështu fshehurazi. Edhe kur vjen një letër para dy ditësh dhe thotë që të mërkurën duhet të jesh në gjyq. Dhe shoh që ishte civile shkruante aty. Dhe në momentin që shkoj aty më pret avokati sot edhe më thirrën Arkimed Lushaj dhe ‘Filane’ Lushaj’. Unë po rrija. Isha habitur me të thënë të drejtën se po vija edhe nga xhirimet. Kur futem aty edhe e shoh thashë ‘wow’.”

Rikujtojmë që Stresi ka qenë në një lidhje me Keisin, ku gjatë periudhës që kanë qenë bashkë, kanë qenë një prej çifteve më të komentuar në rrjet.