"Stoli ari, para dhe 11 ora", vjedhje e rëndë në Graçanicë - Gazeta Express
string(54) "stoli-ari-para-dhe-11-ora-vjedhje-e-rende-ne-gracanice"

Lajme

Gazeta Express

19/05/2024 8:31

“Stoli ari, para dhe 11 ora”, vjedhje e rëndë në Graçanicë

Lajme

Gazeta Express

19/05/2024 8:31

Një burrë në Graçanicë ka raportuar se dikush ka hyrë në shtëpinë e tij dhe i ka vjedhur stoli ari, para dhe 11 ora dore.

“VJEDHJE E RËNDË- Graqanicë  18.05.2024 – 21:14. Ankuesi mashkull kosovar ka informuar se persona të pa njohur kanë depërtuar me forcë në shtëpinë e tij dhe kanë vjedhur stoli ari, para dhe 11 ora dore. Rasti është duke u hetuar.”

Lexo Edhe: