Stili “reggea” i Arta Elezaj - Gazeta Express
string(26) "stili-reggea-i-arta-elezaj"

Yjet

Gazeta Express

20/12/2021 22:23

Stili “reggea” i Arta Elezaj

Yjet

Gazeta Express

20/12/2021 22:23

Aktorja dhe modelja Arta Elezaj ka ndryshuar stil në paraqitjen e saj të fundit

Bukuroshja kosovare ka disa ditë që është larguar nga Kosova dhe është jashtë vendit.

Kështu së paku shihet në fotot që ajo poston në Instagram e ku duket që është në një vend të nxehtë.

E në këtë rast, ajo sonte ka postuar një set të fotografive ku e ka ndërruar stilin e flokëve duke e bërë ashtu si stili xhamajkan me bystek dhe me forma të ndryshme.

“Frizurë e re , kush është kjo”, ka shkruar ajo në dialekt xhamajkan të anglishtes, derisa pozon në ballkonin e një ndërtese e ku në pamje të parë duket që ajo është në Dubai për momentin. /GazetaExpress/