Stealth e Ya Nina me shije “meksikane” në këngën e fundit - Gazeta Express
string(55) "stealth-e-ya-nina-me-shije-meksikane-ne-kengen-e-fundit"

Muzike

Gazeta Express

10/06/2024 22:28

Stealth e Ya Nina me shije “meksikane” në këngën e fundit

Muzike

Gazeta Express

10/06/2024 22:28

Këngët gjatë verës janë kthyer tashmë në një trend dhe këtu nuk bën përjashtim as kënga e fundit që ka sjell anëtari i Hellbanianz Stealth dhe këngëtarja Ya  Nina

Kënga është tipike verore dhe të dy këngëtarët e rinj shfaqen me stil në këngën e tyre.

Lexo Edhe:

Kënga është punuar me tekst të Stealth dhe të Elinel.

Derisa edhe video e këngës është realizuar në plazhe luksoze dhe ambiente detare, ambiente pushimi tipike për pushim gjatë verës.