Stassie me në formë së kurrë - Gazeta Express
string(28) "stassie-me-ne-forme-se-kurre"

Stassie me në formë së kurrë

Yjet

Gazeta Express

01/09/2022 19:38

Anastasia ‘Stassie’ Karanikolaou ka impresionuar me veshjen e saj derisa ajo është shkuar në promovimin e “The Nice Guy”

Anastasia ‘Stassie’ Karanikolaou ka treguar trupin e saj të jashtëzakonshëm në një veshje të re teksa është parë në një shëtitje të mekurën në mbrëmje me shoqërinë e saj.

Lexo Edhe:

Influencierja 25 vjeçare, e cila është shoqe e ngushtë e Kendall dhe Kylie Jenner, ka bërë poza seksi teksa ka shkuar në premierën e “The Nice Guy” në West Hollywood.

Stassie ka treguar këmbët e saj me një palë pantallona të ngushtë të tejdukshëm por me ngjyra, teksa ka tërhequr vëmendjen në qytet me daljen e saj. /GazetaExpress/