Startojnë Muriqi e Gjimshiti, formacionet zyrtare për sfidën Lazio vs Atalanta - Gazeta Express

Startojnë Muriqi e Gjimshiti, formacionet zyrtare për sfidën Lazio vs Atalanta

Futboll

Gazeta Express

27/01/2021 17:15

Janë publikuar formacionet zyrtare për sfidën mes Lazios dhe Atalantës.

Berat Gjimshiti është titullar dhe do të luajë kundër sulmuesit të Kosovës, Vedat Muriqi, që gjithashtu starton për Lazion.

Skuadrat luftojnë për një vend në gjysmëfinale të Kupës së Italisë.

Atalanta:

Lazio: