STAR TECH vjen me Super Oferta n’pikën e re Qendrore - Gazeta Express

STAR TECH vjen me Super Oferta n’pikën e re Qendrore

Lajme

Gazeta Express

17/01/2020 15:04

STAR TECH, kompani e njohur në lëmine e IT që bën shitje dhe servisim te kompjuterëve, laptopave, printerëve me shumice dhe pakice, së fundi ka hapur pikën e re Qendore në Magjistralen Prishtinë – Fushë-Kosovë (Objekti Planet Center). Në shitoren e re, STAR TECH ofron super oferta për pajisjet kompjuterike, nga më të ndryshmet.

Më poshtë i gjeni disa nga ofertat më të mira në këtë shitore:

Lenovo Legion Y7000 për Gaming

Ky super llaptop vjen me procesorin Intel Core I7-9750H (12M Cache, up to 4.50 GHz), 16 GB Ram, hard-diskun 512GB M.2 SSD Solid State Drive, ekranin 15.6” Full HD AntiGlare1920x1080 si dhe kartelën grafike të dedikuar NVIDIA GeForce GTX1650 4GB. Ky produkt ka çmimin promocional 999 Euro ndërsa ka garancion 24 muaj.

Pako speciale për zyrën tuaj

STAR TECH ka menduar edhe për një ofertë për zyrën tuaj duke kombinuar produkte të brendit të mirënjohur HP. Ky komplet përmban shtëpizën Elitedesk 800 G2 SFF me procesor Intel Core i5-6500 3.2 Ghz, 8 GB Ram, hard-diskun 256 GB Solid State Drive si dhe kartelën grafike Intel HD Graphics. Monitori është HP EliteDisplay e231 me 23 inç LED Full HD, ndërsa pjesë e kësaj pako të shkëlqyeshme është edhe Printeri HP Laserjet Pro m15W, me kabllo dhe lidhje wireless. Kjo pako ka një garancion prej 12 muajve.

Ofertë për më të vegjlit

STAR TECH ka menduar edhe për më të vegjlit. Ju mund ti gëzoni fëmijët tuaj, me një kompjuter Lenovo M91i5-2400 Lenovo SFF si dhe Monitorin Acer 19″ inç. Shtëpiza ka një performancë prej Intel Core i5-2400 3.1 Ghz, 4 GB Ram, Hard-disk 250GB, tastierë dhe Maus

Çmimi i kësaj oferte është 99 Euro ndërsa ka garancion 6 Muaj.

Super llaptop me super çmim

Për hapjen e dyqanit te ri, STAR TECH ofron edhe këtë super llaptop 15.6” inç. HP Elitebook 850 G2 vjen me procesor Intel Core i5-5200U, 8GB GB Ram dhe 128GB SSD. Ky llaptop kushton 239 Euro dhe ka 6 Muaj Garancion.

Përveç shitores së re në Magjistralen Prishtinë-Fushë Kosovë, shitoret e STAR TECH i gjeni edhe në Prishtinë, rr.Isa Boletini 184 (ish Ilaz Kodra ) Dardani, STAR TECH në Prizren rr.Wesley Clark(rr. Kryesore Prizren-Gjakove) dhe STAR TECH në Ferizaj, Rr.12 Qershori (Objekti City Hotel).

Artikull i sponsorizuar