Spurs përmbysë Southampton - Gazeta Express
string(26) "spurs-permbyse-southampton"

Futboll

Gazeta Express

06/08/2022 16:37

Spurs përmbysë Southampton

Futboll

Gazeta Express

06/08/2022 16:37

Spurs kanë arritur që ta përmbysin rezultatin kundër Southampton

Skuadra nga Londra Veriore ishte në disavantazh në fillim të ndeshjes por tani ata kanë arritur që t’i shënojnë dy gola.

Advertisement

Goli i dytë erdhi në minutën e 32 dhe u shënua nga Eric Dier pas asistimit të Son. /GazetaExpress/